Reprezentacja Polski w boxlacrosse z dumą ogłasza mianowanie Dana Teata i Briana Beisela na stanowiska trenerów, którzy zajmą się przygotowaniem drużyny narodowej do  Mistrzostw Świata w boxlacrosse, które odbędą się w Utica w stanie Nowy Jork w dniach 20-29 września. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej zarówno podczas gry, jak i pracy trenerów w NLL oraz na poziomie seniorskim i juniorskim, Teat i Beisel są gotowi wprowadzić zespół na nowy poziom w rywalizacji międzynarodowej.

Dan Teat ma za sobą wybitną karierę jako zawodnik i trener. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu (w tym: zdobyciu tytułów mistrzowskich w NLL i Pucharach Manna), Teat jest znany ze swoich strategicznych decyzji i przywództwa zarówno na boisku, jak i poza nim. Jesteśmy pewni, że Dan wyniesie naszą ofensywę na zupełnie nowy poziom.

 

 

Brian Beisel dołącza do sztabu trenerskiego z imponującym doświadczeniem w lidze NLL, w której występował w Albany Attack i Toronto Rock. Znany ze swojego zaangażowania i umiejętności inspirowania zawodników, Beisel powinien wywrzeć znaczący wpływ na drużynę narodową. Brian postawił sobie za cel taką zmianę defensywy zespołu, by formacja obronna stała się prawdziwą siłą, z którą należy się liczyć na europejskiej i światowej scenie.

 

 

Teat i Beisel wspólnie wnoszą zwycięską kombinację umiejętności, wiedzy i pasji do Boxlakrosowej Reprezentacji Polski. Ich przywództwo niewątpliwie podniesie poziom wyników zespołu na arenie międzynarodowej, jak i wywrze na poszczególnych zawodnikach pozytywny wpływ i podniesie poziom ich indywidualnych umiejętności.